Є вихід: офіційно пов'язати своє життя з туризмом, зробивши його своїм способом життя. Але тоді доведеться забути про тихі сімейні вечори в рідній домівці, часті зустрічі з друзями і однокласниками. Люди, що займаються таким видом діяльності, змушені постійно переїжджати з місця на місце, змінювати умови проживання, які часто бувають неблагополучними. Але людина,яка дійсно мріє побачити і пізнати світ, просто не помічає всього цього, вона насолоджується своєю роботою, "сродною працею". Багато професій пов'язані з таким видом діяльності. У кожній галузі господарства є люди, які вирішують питання не в офісах, а постійно виїжжджаючи у відрядження в різні куточки планети. Це потрібно полюбити і цього прагнути, адже світ такий різноманітний! Я вважаю, що прожити життя гідно - це пізнати усі його сторони, людей, які живуть поруч і тих, від кого нас відділяють океани. для мене це справді цікаво. Я мрію про це з самого дитинства. Звичайно, потрібно багато чим жертвувати,але воно того варте! Краса нашої планети вражає! Скільки таємничих пейзажів заховалося поміж шумних і залюднених міст, а скільки незвичних культур розвиваються по всьому світу,про які ми і не здогадуємося!
Туризм - це вершина самовдосконалення. Пізнаючи світ,ми збагачуємося як фізично так і морально, набираємося досвіду, знань, вражень... Життя прекрасне, якщо прожити його цікаво...Щоб на старість можна було розгорнути ті грубелезні альбоми, згадати ті незабутні моменти і не пожалкувати ні про одну хвилину свого життя, бо воно було того вартим!
Статуя свободи, Нью-Йорк, США
Собор у Німеччині
Сідней, Австралія
Ейфелева вежа, Париж, Франція
м. Сан-Марино
Колізей, Рим
Пізанська вежа, Італія
Уся ця краса чекає на вас!!!!








